Naše vize

Naším cílem je šíření principu udržitelnosti a lidského přístupu napříč firmami.

Pomáháme firmám stát se preferovaným zaměstnavatelem. Firmou, kde je pro zaměstnance radostí a ctí pracovat.

Jsme partnerem uvědomělých firem na cestě k jejich úspěchu.

Jdeme příkladem a chceme být inspirací, jak udržitelně a efektivně může fungovat firma s altruistickým duchem.

Jsme hrdí na to, s jakými lidmi spolupracujeme.

Náš lektorský tým

Kdo stojí za projektem

Michaela Skalníková

Chief Refresher

Od mala mě bavilo něco vymýšlet, poznávat a řídit. Chtěla jsem být cestovatelkou, procestovala jsem kus světa, vydělávala si na živobytí, cestovala jsem i za klienty jako export manager. Jako obchodní ředitelka jsem si při cestách po firmách uvědomila, jaký je rozdíl ve firemních kulturách, efektivitě a přístupu k zaměstnancům.

To se mi to spojilo, když jsem se jako zakládající členka Fóra pro klientský přístup zabývala paralelou “spokojený zaměstnanec = spokojený klient”. Tehdy jsem si v praxi potvrdila, že to opravdu funguje a že mě to opravdu baví. Aplikovala jsem tento přístup při spoluřízení české pobočky nadnárodní společnosti.

Do toho přišly děti, díky nimž jsem zásadně změnila své hodnoty směrem k udržitelnosti. Svůj čas na mateřské dovolené jsem využila k vypiplání projektu Zdravého mléčného baru. Zjistila jsem,  jak moc správná výživa a omezení nezdravého stresu zlepšuje fyzický stav a výkon jedince a jak je fajn dělat něco nezištně, pro druhé. Mé zkušenosti se tak logicky spojily a zakotvily v projektu My Refresh. Chci předávat zkušenosti s pozitivním vlivem motivace na výkonnost, předat je firemnímu prostředí, kterému rozumím a kterému bych chtěla pomoci. Zaměstnancům, aby byli spokojenější a firmám, aby byly úspěšnější.

Tereza Vacatová

Executive Refresher

My Refresh je vlastně taková třešnička na dortu mé dosavadní pracovní dráhy. Působila jsem v korporátní sféře i v menších firmách, v sociálním podniku, ve státní instituci i jako freelancer. Poznala jsem tak různé přístupy k organizaci práce a řízení lidských zdrojů.

Vždycky mě zajímala zdravá výživa a zdravý životní styl. Po narození syna se můj zájem ještě prohloubil, a tak jsem se rozhodla absolvovat kurz výživového poradenství, začala jsem připravovat občerstvení na různé semináře a konference. Na tomto odvětví mě baví zkoušet nové pokrmy i se vracet k tradičním surovinám a vymýšlet variace na pokrmy z nich. Chuť je pro mě stejně důležitá jako nutriční vyváženost. Dbám i na udržitelnost – nerada plýtvám jídlem a obaly.

Vždycky jsem chtěla, aby to, co dělám, pomáhalo lidem a mělo i nějaký dlouhodobější efekt. Moje působení na stážích v sociálních podnicích mě přivedlo k rozhodnutí, že něco podobného chci v budoucnu založit sama. A My Refresh je toho výsledkem. Spojuje mé zkušenosti v oblasti HR a projektového řízení s mým zájmem o fyzické a  mentální zdraví. Věřím, že svým působením v projektu přispěji ke zlepšení pracovní kultury a k větší efektivitě.

Naše hodnota